Sayfayı Yazdır

KONTEYNER SİSTEMİ
 
Konteyner Sistemi ile Yapılan Çalışmayı Kısaca Özetlemek Gerekirse ;
Firmamıza Ait Olan Konteynerlar ve Kamyonlarımızda Bulunan Çekme Sistemiyle Alım Yapılan Firmaların Belirlemiş Olduğu Alan Üzerine Konteynerlar Bu Çekici Araçlar Tarafından Bırakılmaktadır. Konteynerların Dolması Halinde Dolu Olan Konteynır Alınıp Yerine Boş Konteynır Bırakılmaktadır. Firmanızdan Hurda Metal Alımının Yapılması Sahanızın Düzeni, Görüntü Kirliliğinin ve İş Kazalarının Önlenmesi Açısından Önemli Bir Unsurdur. Uygulamalarımız esnasında da her zaman müşteri odaklı çalışan ekibimizin yapılan uygulamaların en iyisini yapacağına inanmaktayız. Müşteri ile diyalogda mesai saati gözetmeyen ekibimiz bütün müşterilerine kendi işini yapma mantığı çerçevesinde hizmet vermektedir.Yaptığı uygulamalar ve prensipleri itibari ile Avrupa standartları ölçüsünde hizmet veren ekibimiz gelecekte kendisini daha güzel günlerin beklediğine olan inancı tamdır. Birlikte çalıştığımız bütün müşterilerimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.  İstanbul başta olmak üzere yurdun her yerinde iş yapma kapasitesine sahip bilinçli elemanlarımızla hurdacılık sektöründeki her türlü talebe karşılık vererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Hurdacılığın en büyük özelliği, atıklarınızın ekonomiye kazandırılmasıdır. Ve biz bu işi severek ve gönül rahatlığıyla yapıyoruz.
İstanbul başta olmak üzere yurdun her yerinde iş yapma kapasitesine sahip bilinçli elemanlarımızla hurdacılık sektöründeki her türlü talebe karşılık vererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamız gelişmekte olan teknolojiyi yakın takip etmekle birlikte araç ve ekipmanlarını sürekli yenilemektedir 

 

 

 Hurda Demir    Hurda Demir Talaşı    Hurda Sac Paket    Malzeme
  Ereğli sac ürünleri  
  Pik ( Döküm )
  Sarı    Bakır   Krom   Dkp
  Fabrika yapı yıkımları
  Gemi Bozum     Yumuşak Aliminyum   Sert Aliminyum