Sayfayı Yazdır

HAKKIMIZDA
1991 yılında Kartal Eski Yakacık Yolu üzerinde kurulan firmamız , Kartal- Topselvi minibüs yolundaki Karyapsan asfalt fabrikasının yanında faaliyetine devam etmektedir.Uslular Metal sektörde 30 yıllık tecrübeye sahiptir, tüm yukleme,bosaltma,tasnif etme,parcalama,presleme, imha etme,stoklama ve sevk etme islemlerini kendi bunyesinde yetismis deneyimli elemanları tarafından yapmaktadır.Profesyonel kadroya ve teknolojik alt yapıya gereken duyarlılığı göstererek sadece cevreye değil, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyüdü ve büyümeye devam ediyor.

Atık Hurdaların Toplanmasında ve Geri Dönüşümünü Sağlamak Amacı ile Hizmet Veren Firmamız, Şirket Merkezi Kartal'da 4.000 m2, Gebze Organize Sanayi Bölgesi'ndeki şubemiz 16.000 m2 sahaya sahip olup, toplamda 20.000 m2 'lik alanda faaliyet göstermektedir, bunun yanı sıra halen inşası süren yeni şubemizde 8.000 metre kare kapalı alan toplamda ise 49.000 metre kare alanda faaliyetlerimize çok yakında başlayacağız.

Uslular Metal Günlük yaklaşık 1.000 ton, aylık 20.000 ton civarında sevkiyat kapasitesine sahip sektördeki öncü kuruluşlardandır..

Faaliyet Alanımız Sadece Hurda Metal ile Sınırlı Kalmayıp Hurda Pik ve Geri Dönüşebilen Hurda Alımı da Yapmaktadır. İş Kanununa Göre Atıkların Alımı ve Satımını Yapan Firmalar İçin Zorunlu Olan Lisans Belgemiz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Tarafından Alınmıştır. Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu en büyük kolaylıklardan birisi olan konteyner sistemi ile hurda metal imalat atığı olan her çeşit mamulü Firmamız Tarafından Temin Edilen Konteyner Sistemiyle sizi hiçbir zahmete sokmadan haftanın her günü Saat Sınırı Olmadan İstenilen Çalışma Sistemi ile Belirlenen Gün ve Saatte Alımlar Yapılmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Atıkların %68'ini organik atıklar, kalan kısmını ise kâğıt, karton, tekstil, plastik, deri, metal, ağaç, cam ve kül gibi maddeler oluşturmaktadır. Ülkemizde günde yaklaşık 65 bin ton çöp üretilmektedir ve bu miktarın yaklaşık %15-20'sini geri kazanılabilir nitelikli atıklar oluşturmaktadır. Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmaması için faaliyetlerimizin cevre etkilerine uygunluğunu aşağıdaki önemlere göre devam ettirmekteyiz; Kirlenmenin önlenmesini, cevre etkileşiminin sürekli iyileştirilerek geliştirilmesini Cevre ile ilgili mevzuat ve idari duzenlemelere uyulmasını Cevre amac ve hedeflerini saptayarak gozden gecirilmesini Belgeye baglanmasını, Uygulanmasını yasatılmasını, Tedarikcilerine ve musterilerimize taahut etmekteyiz ve calısanlarımızı bu dogrultuda egitmekteyiz. Her çeşit birinci ve ikinci kalite çelik boru, mil, çelik mil, boru, profil alım ve satımını yapmaktayız. İstediğiniz ölçüde ve kalınlıkta her tür flanş satım işlemlemlerini en kısa sürede en uygun fiyatlarla yerine getiriyoruz. Birinci kalite ikinci kalite ve defolu profil boru putrel köşebent ve diğer demir çelik ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

MİSYONUMUZ:
Tüketimi gün geçtikçe artan geri dönüşümlü maddelerin toplanması ve çevrenin korunması ilkesi ile doğadaki geri dönüşüm zincirinin en önemli halkalarından birini oluşturarak, hassas çalışmalarıyla bilinçli bir hizmet vermektedir. USLULAR; müşteri memnuniyetinin öneminin, hedefe ulaşma yönündeki en önemli etken olduğunun daima farkındadır. USLULAR geri dönüştürülebilir metal ve metal dışı bir çok ürünü Türkiye ve dünya pazarındaki geri dönüşümü sağlamak üzere Mehmet USLU,Ömer USLU,Efil USLU,Abdullah USLU ve tarafından 1991 yılında Kartal’da kuruldu.

VİZYONUMUZ:
Sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışına sahip, toplam kalite yönetimi felsefesini benimsemiş geri dönüşüm sektöründe lider bir kurumsal şirket oluşturmak. Profesyonel kadroya ve teknolojik alt yapıya gereken duyarlılığı göstererek sadece çevreye değil, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümek ve büyümeye devam etmek.
 


 

 

 

 Hurda Demir    Hurda Demir Talaşı    Hurda Sac Paket    Malzeme
  Ereğli sac ürünleri  
  Pik ( Döküm )
  Sarı    Bakır   Krom   Dkp
  Fabrika yapı yıkımları
  Gemi Bozum     Yumuşak Aliminyum   Sert Aliminyum